Programma Symposium ‘Samen in beweging’ op 14 mei

Programma RHOC symposium orthopedie 2025

Op woensdag 14 mei bent u van harte welkom in het RHOC voor de nascholingsavond ‘Samen in beweging’ voor huisartsen, fysiotherapeuten en doktersassistenten. Tijdens de nascholing doet u actuele orthopedische kennis op.  De avond begint met een buffet, gevolgd door drie interactieve workshops waarin het thema beweging terugkomt. Zorg dat u erbij bent! Er is een beperkt aantal plekken beschikbaar.

Update 17 maart:
Het aantal plekken voor fysiotherapeuten en doktersassistenten is vol. U komt op een wachtlijst. Er zijn nog wel plekken vrij voor  huisartsen.

Meld u hier aan!

Het programma

17:30 – 18:30 uur
Inloop buffet

18:30 – 21:00 uur
Opening
Sessie 1
Sessie 2
Sessie 3

21:15 – 21:30 uur
Vervolg plenair deel

21:30 – 22:00 uur
Netwerkborrel

Deelsessies

Fysiotherapeuten en huisartsen kunnen kiezen uit drie van de volgende deelsessies:

  • Stepped care bij artrose
  • Prehabilitatie
  • Enkel sportblessures
  • Kinderorthopedie
  • Fysiotherapie in het RHOC
  • Acute letsels aan de knie
  • Schouder (injecties)
  • Hand en pols
  • Valpreventie

 

Voor de doktersassistenten is er een op maat gemaakt programma. Het interactieve programma voor doktersassistenten ziet er als volgt uit:

  • Triage van rugklachten en zelfzorgadvies
  • Knie/ enkel
  • Rondleiding in het RHOC
    Het einde van het programma is een rondleiding door het RHOC van onze eigen doktersassistenten. Hoe ziet hun dagelijkse werk eruit en hoe ziet het zorgpad van de patiënt eruit?

 

Accreditatie

Accreditatie wordt aangevraagd voor huisartsen, fysiotherapeuten en doktersassistenten.
Deelname aan de nascholingsavond is kosteloos.

Aanmelden

Aanmelden voor de nascholing kan via het aanmeldformulier.
Inschrijven is mogelijk t/m 2 mei 2025. U kunt kosteloos parkeren bij ons op het terrein.

Contact

Heeft u vragen over de nascholing of het aanmelden? Neem dan contact op via communicatie@rhoc.nl.

NAVO-top maatregelen

Op 24 en 25 juni is de NAVO-top in Den Haag. 

Gevolgen voor afspraken

Heeft u een afspraak in ons ziekenhuis? Deze gaat gewoon door. Houd wel rekening met verkeersmaatregelen als u naar het RHOC komt.

Vanaf zondagmiddag 22 juni wordt verkeershinder verwacht in de hele Randstad. Meer informatie: verkeersmaatregelen op rijkswegen